Son Yazılar

Pretty Noona Who Buys Me Food (Something in The Rain) Konusu ve OyuncularıPretty Noona Who Buys Me Food (Something in The Rain) Konusu ve Oyuncuları


 Başrollerinde Son Ye Jin ve Jung Hae In'ın yer aldığı Pretty Noona Who Buys Me Food güncellenen adıyla Something in The Rain dram ve romantik türünde bir yapım ve 16 bölüm.

Pretty Noona Who Buys Me Food Konusu
Bakalım☝
Yoon Jin A (Son Ye Jin) 30'lu yaşlarında olan bir kadındır ve kahve dükkanında müdürdür.Yakın arkadaşlarından birinin kardeşi yurt dışında bir süre çalıştıktan sonra Güney Koreye döner.Yoon Jin A kendinden yaşca küçük bu kardeşe ilgi duymaya başlar.İkilinin arasında romantik bir aşk oluşuverir.

Pretty Noona Who Buys Me Food Oyuncuları
Bakalım☝
Pretty Noona Who Buys Me Food Konusu ve Oyuncuları

Pretty Noona Who Buys Me Food Konusu ve Oyuncuları

Pretty Noona Who Buys Me Food Konusu ve Oyuncuları

⥴⥳
Pretty Noona Who Buys Me Food diğer adıyla Something in The Rain  kore dizisindeki dikkat çeken diğer oyuncular ise:Lee Joo Young,Seo Jung Yeon.
Dizi mart 2018'de ekranlara merhaba diyecek.

Ben sizde demedim mi? demedim mi? While You Were Sleeping'i yazdığımda bu çocuk alır yürür burdan sonra diye 😎 veee bknz.

Bu diziye o kadar çok sevindim ki anlatamam hem Jung Hae In için hem Son Hye Jin için.İkiliye bayıldım resmen .
Son Hye Jin 2013 Shark'tan beri oyunculuğuna hasret kaldık bi hasret gidereceğiz sormayın.

Bu dizi şimdiden izleme listemde eğer iyi bir senaryoda oldu mu tadından yenmez konuda hoşuma gitti.Polisiye ve aksiyon dizilerinden gına geldi artık.Bu dizi bize iyi gelecek AAAA dosttlarrrrrrr hu huuu🙋

✏Güncellerme;Dizinin adı Something in The Rain olarak değiştirildi. 
FRAGMAN

Paylaş:

◣Yazar Hakkında◥ Farklı olmak için değil mutlu olmak için yaşa diyen 20'li yaşların ortasında ehlikeyif bir insan. Sosyal Medya'da Ruhsa'dan İncileri Takip Etmeyi Unutma!

2 yorum: