Son Yazılar

Radio Romance Konusu ve Oyuncuları

Radio Romance Konusu ve Oyuncuları

Başrollerinde Yoon Doo Joon ve Kim So Hyun yer aldığı Radio Romance, dram ve romantik türünde.
Radio Romance Konusu
Bakalım☝
Song Geu Rim (Kim So Hyun) çoçukluktan bu yana radyo dinleyerek büyümüş ve bu mesleği seçmesinde büyük rol oynamıştır.5 yıldır bu işi yapan ve uzmanlaşan Song Geu Rim'in programı bir takım aksaklıklardan dolayı yayından kalkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.Song Geu Rim yayından kaldırılma sorununu ünlü oyuncu Ji Soo Hoo (Yoon Do Joon)'yu programa dahil ederek çözmeye çalışır.

Radio Romance Oyuncuları
Bakalım☝
ruhsa.blogspot.com.tr

Radio Romance Konusu ve Oyuncuları

Radio Romance Konusu ve Oyuncuları

...
Şu sıralar Kore dizilerinde bir fantastik tür furyasıdır gidiyor bence bu anlamda Radio Romance dizisi bize yeni bir soluk olacak.Yoon Doo Joon'u en son Splash Splash Love'da izlemiştim başrolü haketmişti artık iki sezon Leat's Eat'dan sonra.Kim So Hyun zaten yükselen bir yıldız ateda.Hangi diziyi açsam ya konuk oyuncu ya esas kız pes dedirttiriyor bana 😊.

Radio Romance şuanlık açıklanan kadrosuna Ha Joon ve Lee Eui de bulunuyor.
→Hadi bakalım genç artistlerin bolca bulunduğu bir dizi bizi bekliyor.(💁Senaryoda sapıtmazlarsa bu yapımdan çok ümitliyim)

      
       
FRAGMAN
                      Hazır Gelmişken Bi Beğeniver 🙋 
(İzle,Facebook ve Google+ iletişim yollarından  takipte olursanız daha çok dizi ve filmden haberdar olabilirsiniz.Şimdiden Teşekkürler 😊) 

Paylaş:

◣Yazar Hakkında◥ Farklı olmak için değil mutlu olmak için yaşa diyen 20'li yaşların ortasında ehlikeyif bir insan. Sosyal Medya'da Ruhsa'dan İncileri Takip Etmeyi Unutma!

4 yorum:

  1. ayyy evet bu çok şeker bişiye benziyo oyuncularda lolipop gibiii baksanaa :)

    YanıtlayınSil
  2. Gerçek hayata yatkın bir dizi o zaman diyebilir miyiz? :)

    YanıtlayınSil